Detské topánočky, papučky alebo tenisky sú typickým doplnkom väčšiny krstinových a detských tort. Niekedy k nim stačí pridať len pár drobných detailov, mašľu alebo jemnú kytičky sladých kvietkov a tortička je dokonalá.

 

DSC_2878 DSC_2776-001

 

To ako budú vyzerať tie vaše topánočky závisí len od vašej fantázie. Môžete ich doplniť kvietkami, mašličkou, brmbolcami alebo tvárou obľúbeného zvieratka.

Na trhu je možné zakúpiť si niekoľko typov vykrajovátok na výrobu detských topánočiek. Nahradiť ich však môžete úplne jednoducho papierovými šablónami, ktoré si vyrobíte doma za pár minút, podľa vzoru, ktorý si vytlačíte (ideálne na pevnejší papier), vystrihnete šablónu a môžete sa pustiť do výroby svojich prvých topánočiek. Papierovú šablónu si priložíte na vyvaľkanú hmotu (hrúbka cca 3-5 mm) a obrežete ostrým nožom, prípadne orezávačom, alebo skalpelom.

am448624-1

 

Ďalej pospájate jedotlivé časti, pričom spoje vždy potriete jedlým lepidlom. Necháte potrebnú domu vytvrdnúť a na záver dozdobíte.

Papierové vzory si samozrejme môžete uchovávať na ďalšie a ďalšie použitia. A aby ste nemuseli dlho hľadať vzory pre topánočky tu sú  –  chlapčenské a dievčenské varianty.

 

converse_baby_shoe_template_156

1265894817papuckypapucky2

Držím palce!!!!!

 

 
Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.
Translate »